BENİM KONUM BİR OYUN HAKKINDA ACİL YARDIM

Başlatan şükrü şenol, Haz 15, 2009, 01:05 ÖS

« önceki - sonraki »

şükrü şenol

Damnation 1.bölüm ün sonunda ip var o ipten kayamıyorum bütün tuşlara bastım olmuyo space basıp ipe çıkıyorum ama ipten kayamıyorum lütfen yardım edin acil lütfen  :1viejos:


şükrü şenol


şükrü şenol

arkadaşlar yardım lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn      ;=(

Player

Arkadasım Sorunu Daha Detaylı Anlatırsan Yardımcı Olurum Oyunda Sorun Veriyor Diyorsun . Bilgisayarında Sorun Veriyormu ?
Oyunda Sorun Vermemesi Önemli DegiL Burası Bilgisayar Yardım Bölümü. Oyunda Sorun Vermesi Önemli DeqiL. Bilqisayarında Sorun Vermesi Önemli . Yok Sadece Oyunda Sorun Var Diyorsan Cevabıda Oyunda Sorun Var .

Uğur YUCA

bu konu benim gözümden kaçmış biraz açıkla yardımcı olalum arkadaşım

Neo_Gelecek

S.a
Şükrü  Abi ben orhan

Sizin dediğiniz ip olayına gelince ipten kaymak için bulunuduğunuz yerin tam ucuna gelin uçurumun kenarına sonra space tuşuna basın kendiliğinden kayıyor zaten aşağı doğru.Eğer kaymazsa shift  basın.Çünkü oyun içinde hangi tuşa basacağınız gösteriliyor.

Neo_Gelecek

Arkadaşlar Bu arada Bildirmek İstedim Ki YANIK ANAKARTINIZ VARSA GETİRİN TAMİR EDİYORUM .. GEMLİK VE BURSADA YANIK ANAKART OLAYINI İLK DEFA BEN HALLEDİYORUM. Ve sadece anakart değil laptop Ve masaüstü bilgisayarlarınız vede Network Ağ kurulumları hakkında Sorunlarınız olursa Kesin Çözüm Sunuyorum

15 Seneyi Aşkın iş tecrübem var ve bilgimi paylaşırım ..

0545 214 37 76 - Gemlik Halkı Artık kendine Bilgisayarcı diyen format atmayı öğrenipde adama gibi işini yapmayan bilgisayarcılara güvenmesin ..! İş bitsin ben paramı alayım düşüncesinde bulunan bilgisayarcılar ortalıkda kalmayıncaya dek Ben Gemlik halkına hizmet edeceğim ..

Neo_Gelecek