• Gemlik Forum - Gemlik'in Paylaşım ve Tartışma Platformu forumuna hoşgeldiniz. Lütfen giriş yapın veyakayıt olun.
 

Hikmet ŞAHİN hayatını kaybetti ( hikmet şahin öldü)

Başlatan Uğur YUCA, Ksm 11, 2009, 06:37 ös

« önceki - sonraki »

Uğur YUCA

SİLAHLI SALDIRIDA YARALANAN HİKMET ŞAHİN ÖLDÜ

Bursa Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hikmet Şahin geçen hafta uğradığı silahlı saldırı sonrası ağır yaralı olarak kaldırıldığı ve tedavi gördüğü Acıbadem Hastanesi yoğun bakım servisinde bugün hayatını kaybettiBir haftadır yoğun bakımda tedavi altında tutulan Hikmet Şahin, akşam saat 19.50'de hayatını kaybetti. Hikmet Şahin'in ölüm haberi hastane başhekimi Prof. Dr. Kaya Aksoy tarafından ailesine bildirildi.

Hikmet Şahin'in ölüm haberini alan Bursalılar da yavaş yavaş hastaneye gelmeye başladılar. Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Hikmet Şahin'in eşini arayarak başsağlığında bulunduğu öğrenildi.Bursa'da geçen hafta uğradığı silahlı saldırıda bacağından yaralanmasına karşın atardamarının parçalanması sonucu aşırı kan kaybeden 2004-2009 dönemi Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin, tedavi gördüğü hastanede akşam saatlerinde hayatını kaybetti.


Bir hafta önce Yalova Yolu üzerindeki mobilya mağazasında meydana gelen olayda Hikmet Şahin, eski sabıkalı Hüseyin Şimşek'in silahlı saldırısına uğramıştı. Sol ve sağ bacağından yaralanan Şahin, aşırı kan kaybı nedeniyle şuuru kapalı bir durumda Acıbadem Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Hastaneye kaldırılırken yolda duran kalbi müdahale edilerek çalıştırılan Hikmet Şahin, aradan saatler geçtikten sonra ameliyata alınmıştı. Bu operasyonda Hikmet Şahin'in sol bacağındaki mermiyle parçalanan toplardamar değiştirilmişti. Ameliyattan sonra yapılan açıklamada, Şahin'in hayati tehlikesinin devam ettiği, her ne kadar ameliyat sonrası genel seyir iyi görünse de, çok aşırı kan kaybı, kalbin durması, beyine bir süre oksijen gitmemesi gibi nedenlerle sağlık durumunun çok ciddi olduğu açıklanmıştı.
!

Ggeçen hafta işyerinde silahlı saldırıya uğrayan ve kaldırıldığı hastanenin  yoğun bakım servisinde  yaşam mücadelesi  veren Bursa Büyükşehir eski Belediye Başkanı Hikmet Şahin hayatını kaybetti.


Gemlikforum olarak allah rahmet eylesin diliyor kalanların başı sagolsun makamı cennet olsun bursa için çok calıştı bursanın büyük başkanı bence adı bir caddeye verilmeli


ümitk

iyi kötü hizmeti olan bir başkandı..Allah rahmet eylesin.
Türklük semalarda   dalgalanan bayrak,
Ve biz Türkler Allah önünde eğiliriz ancak..

Çakır

Allah rahmet etsin bir kurşuna kurban gitti çok yazık oldu böyle insanlar neden ölür ki zaten :(
Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

bucakmagduru

Allah rahmet eylesin çok üzüldüm ya zaten gecen hafta doktor arkadaslar beyin ölümünün gerceklestiğini sölemişlerdi Allah ailesine sabır versin