Facebook Beğeni Hilesi

Başlatan habergemlik, Tem 25, 2015, 10:40 ÖÖ

« önceki - sonraki »

habergemlik

Facebook Beğeni hilesi ile ilgili çok fazla arama mevcut olduğu için sizlere bu konuyla ilgili en pratik çözüm yollarını yazmak istedik.


Facebook Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?Facebook bildiğiniz gibi dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinden birisidir. Milyonlarca hatta Milyarlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan ve bir sosyal medya sitesi üzerinde buluşmasını sağlamıştır. Bu sayede sitenin asıl amacı eski arkadaşlarını da bu sosyal medya sitesi üzerinde bulabilme özelliği yansıtmasıdır.Aynı zamanda kendilerine özel olarak oluşturulmuş olan sayfalara da erişim sağlanabilmektedir. Sizlerde böyle bir hayran sayfası açabilir ve kullanıcı kitlenize sevdiğiniz şeyleri paylaşım yaparak hızlı bir şekilde büyümesini ve takipçi sayınızın artmasını sağlayabilirsiniz. Tabi bir de bu işlemin hile yöntemleri mevcut. Peki hile yöntemleri nasıl yapılmaktadır?Facebook Beğeni Hilesi yapan pek çok site vardır. Bu siteler bu işlemleri ücretli olarak yapmaktadır. Belli bir ücret karşılığında sizlere kendi havuz sistemi dedikleri paneller üzerinden kullanıcı göndererek hayran sayfanızın takip edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem yaklaşık 3 ay öncesine kadar düzenli olarak yapılmaktayken, Facebook'un son güncellemesiyle birlikte bu işleme karşı bir takım önlemler alması, sayfalarına hayran ve beğeni çektirmek isteyen kişileri üzmesine sebep olmuştu. Bu sebeple artık beğeni hilesi olarak sayfa kasılması yapılamamaktaydı.Artık sistemin yeni formülü sayesinde Facebook Beğeni Hilesi yapılabilmekte bu yazımız üzerinde facebook beğeni hilesi yaparak sayfalarınızın hızlı bir şekilde büyümesini sağlayabileceksiniz.Facebook Beğeni Hilesi Yaparken Dikkat Etmenız Gerekenler?
Addmefast.Com sitesine giriş yapıp üye olunuz.


Facebook Sayfanızı açık bırakınız.


Facebook Sayfa linkinizi Addmefast.Com sitesi üzerinde profilinize ekleyiniz.


Puan kazanarak Addmefast üzerinden Facebook sayfalarınıza beğeni kazandırabilirsiniz.İşlem bu kadar basit bir olay. Eğer hala yapamıyorsanız konu başlığı altından bize yazabilir sizlere yardımcı olabiliriz.Ayrıca konumuza yorum yazan arkadaşlarımıza özel olarak 1K 'lık sayfa beğeni yada profil beğeni gönderilmektedir.

habergemlik