to come to light

Başlatan taschkent, Mar 02, 2008, 10:06 ÖS

« önceki - sonraki »

taschkent

Bang & Olufsen ve Samsung'dan telefonİşte bir telefondan bahsedilecekse, böyle farklı görünen bir telefondan bahsetmeli. Almayacak bile olsak, masaya koyduğumuzda bizi farklı gösterecek telefonlar (böyle fantazilerim yok ama) teknoloji pazarını renklendiriyor.

Ünlü ve pahalı müzik sistemi üreticisi Bang & Olufsen, Samsung'la birlikte bir müzik telefonu çıkartmış. Oldukça başarılı.


taschkent


taschkent

Yeni Microsoft ZuneMicrosoft'un I-pod rakibi ürünü Zune'un yeni versiyonu çıkıyor. Başarısızlığı belirli bir oranda kanıtlanmış olsa da, yeni özellikleri fena değil. Form faktörü çok değişmemiş ama içindeki flaş uygulama vs oynamak için eğlenceli olabilir. Gerçi yine de I-pod Touch (I-phone kıvamınaki ama sim kartsız I-pod) varken ne kadar başarı sağlayabilir tartışılır.

Zune çıktığından beri 1,2 milyon adet satmış. Aynı dönemde I-pod satışları ise yaklaşık 40 milyon. Daha iyi bir cihaz bile olsa, insanların tercih etmediği açık.


taschkent

Palm FoleoCep bilgisayarının yaratıcısı, bir zamanların bu konudaki pazar lideri Palm'dan yeni bir ürün. Palm Foleo. Cep bilgisayarı ile laptop arası. Küçük hafif, ve kullanışlı. 10 inch ekran, ve rahat klavye. Hafif, ince. Oldukça kullanışlı. Laptop taşımak istemeyenler için ideal. Linux OS işletim sistemi kullanan cihazla ilgili çok bilgi yok. Lansmanına daha var çünkü.


taschkent

Motorola'nın yeni video telefonuMotorola'nın yeni çıkaracağı söylenen bu akıllı telefonun film oynatma yeteneği olan gelişmiş bir telefon olduğu söyleniyor. Kaynağa göre, 30fps (saniyede 30 kare) gösteren film oynatıcısı ile film izlemek mümkün olacakmış. Tabii ki 2GB'lık harici hafıza birlikte. Acaba filmler telefonlar için yakında harici disk/hafıza ile satılmaya başlayacak?


taschkent

Seiko E-ink birleşmesiDaha evvelden de bu saatlerden ve E-ink firmasından bahsetmiştik. Dijital kağıt. Seiko dijital kağıt sayesinde çok ince bir saat yapmış. Bayanlar için. Oldukça şık. Bilezik şeklinde.

taschkent

Bayanlar için içecek sütyeni  ;=Zİşte bu hem içeceğinizi yanında taşımak isteyen hem de büyük göğüslere sahip olmak isteyenler için ideal. Ama içtikçe küçüldüğüne dikkat çekmek şart. Ne büyük ikilem, içmek mi, seksi olmak mı?

taschkent

Bluetooth™ Saat MBW-100Cep telefonunuza kablosuz bağlanıp arayan kimliğini ve mesaj uyarılarını görüntüler, ayrıca çağrıları reddedip telefonun müzik çalarını kontrol etmenizi de sağlar." Bunu yapan bilgisayar değil bir kol saati. Sony Erricson ve Fossil işbirliği ile meydana gelen bu saat sayesinde telefonunuz çaldığında saatinize bakmanız yeterli. Ayrıca telefonunuzun MP3 çalarını kontrol edebilir ve kısa mesaj uyarılırını görebilirsiniz. Şık tasarımıyla günlük hayatta da zevkle kullanabileceğiniz Sony Ericsson Bluetooth Saat, teknoloji tutkunlarına göz kırpıyor.

taschkent

Dikiz aynasında görüntüDikiz aynasıyla veya dikiz aynası olmadan arkaya bakmak çoğu zaman yeterli olmaz. Çünkü görebileceğimiz yüksekliğin altında bir insan, bir hayvan veya bir nesne olabilir. İşte bu dikiz aynası arabanın arkasındaki bir kamera sayesinde bu sorunu gideriyor.

taschkent

G-String Mouse 8)G-string giymiş bir fare.

taschkent

Kulaklık+KüpeTeknolojiyle modayı birleştirmeye çalışırken genellikle ortaya ilginç(ve bir okadar kullanışsız) şeyler ortaya çıkıyor. Bir firma da kulaklık ve küpeyi birleştirmiş  , ortaya böyle tuhaf birşey çıkmış.Kullanışlı mıdır bilemem ama Türkiye'de  böyle birşey kullananın çok idikkat çekeceği kesin .

taschkent

Sandalet cüzdanSahilde cüzdan taşımak istemediğinizde kullanabileceğiniz sandallar sandaletler. Paranızı ayağınızda taşıyabiliyorsunuz.


taschkent

Bayan Swiss Army çakısı  :=;Artık sadece bizim (erkeklerin) Swiss ordu çakımız yok. Swiss bayanlara özel bir versiyon geliştirmiş. Törpü, cımbız, iğne... Swiss çakıları en çok hediye verilenler arasındadır eminim. Artık bayanlara da hediye edebileceğiz.


taschkent

Mesaj Veren Kot PantolonTshirt lerde İnce lcd ekranlar yardımıyla mesaj yazılabildiğini görmüştük , bu moda artık kotlara da sıçramış.Kotunuzun arkasında ince ve esnek lcd ekrana cep telefonu yoluyla istenilen mesaj yazılabiliyormuş.Ne dersiniz "nereye bakıyorsun sen " gibi bir mesaj fena olmaz bence .

düşünsenize! aklıma neler geldi benim muhahahahahahhaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

taschkent

Yüzen Buzluk  ::)Yaz aylarında  hepimiz sürekli sıvı şeylere ihtiyaç duyarız hatta tamamen suyun içinde olsak bile  ( deniz , havuz).Bu buzluk havuzunuzda yanınızda yüzebiliyor , ayrıca botunuza veya teknenize bağlayıp yer kaybı yaşamadan yanınızda buzluk götürebiliyorsunuz. bira içesim geldi...


taschkent

Rakam"sız saat  ???Siz de akrepli yelkovanlı, dijitli dijitsiz, ama hep "rakam"lı saatlerden sıkılmadınız mı? İşte bir yenilik. İster duvarınıza asın ister çalışma masanıza koyun, bu saat "rakam"lı değil

taschkent