• Gemlik Forum - Gemlik'in Paylaşım ve Tartışma Platformu forumuna hoşgeldiniz. Lütfen giriş yapın veyakayıt olun.
 

Aceleci misiniz?

Başlatan Herbiseyim, Mar 30, 2010, 06:16 ös

« önceki - sonraki »

Herbiseyim

Bu tabir pek hoş sayılmaz. Çoğumuz hak etmeyiz üstelik. Başkalarından daha hızlı düşünebildiğimiz ya da hareket edebildiğimiz için yaftayı yakıştırıverirler. Gerçek aceleciler ise sakarlıklarından ve patavatsızlıklarından tanınırlar... Gerçek bir aceleci misiniz, yoksa hızınız normalin üstünde mi? Merak eden, asla ve kat'a bilimsellik iddiası olmayan testimize buyursun...


http://testyourself.tr.msn.com/olcer/Aceleci/Start.aspx


Uğur YUCA

 Aceleci
Üzgünüz ama verdiğiniz cevaplar aceleci olduğunuzu gösteriyor. Üstelik telaş da ediyorsunuz bazı meselelerde. Sabırsızsınız kabul edin. Başta söylediğiniz şeylerin çoğu, aslında sonda söylenmesi gerekenler. Kimi zaman yöntemi bertaraf edip sonuca ulaşmaya çalışıyor, sürecin keyfini süremiyorsunuz. Acele etme hissi geldiği zaman olduğunuz yerde durun, içinizden ya da dışınızdan 10'a kadar sayın, sonra "ben ne yapıyorum" diye sorun. Gerisi gelecektir.

bu çıktı sizde ne var ne yok

Çakır

Eli çabuk
Aceleci değil, pratik ve beceriklisiniz. Eliniz her işe yatkın, yetenekleriniz neredeyse sınırsız. Çabucak işi yoluna koyuveriyorsunuz. Başkaları henüz "Bu iş nasıl olacak acaba" diye sorup dururken siz sonuca ulaşıyorsunuz. Zekanız özellikle pratik işlerde işleye işleye iyice parlamış. Bu yüzden pek çok iş üzerinize kalıyor. Daha az yorulmak istiyorsanız, bırakın başkaları da bir takım yolları keşfetsinler.


Doğru sanırım..
Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..