Ajdar kimdir? okuyun ve kopun abi

Başlatan ÇaNaK, Ara 01, 2007, 05:18 ÖS

« önceki - sonraki »

çαηαк

Ajdar (Ajdarent çikitamuzlanterus) Türkiye'de yetişip üreyen değişik bir mantar cinsidir. Daha çok pis ve varoş kısımlarda yetişir. Bu mantarın yetişiminde su veya özel toprak gerekmez. Beton üzerinde bile çok rahatçana yetişebilir. Yapmanız gereken sadece tohumaları topraga serpmenizdir.Salak değildir makina mühendisidir.

Ejder'in erkegine verilen isim. Su anda sadece Istanbul'da bulunan bu yaratik müzik adi altinda, ates püskürtme yeteneyini icra etmeye calismaktadir. Evrim gecirmis olmasi ve sekil itibari ile insan cinsiyle bir cok benzerlik göstermesi nedeniyle,bir cok TV kanali onu konuk etmis, hatta bir keresinde ayni türden oldugu sanilan ancak fazla evrimlesmemis bir baska türü Alihania ile kameralar önünde bizim kavga ettiklerini sandigimiz ancak gercekte basit bir ciftlesme amacli bir es arama faliyeti sergilemislerdi.

Soyu nerden gelir?

Bu mantarın soyu aslinda milattan önceki zamanlara dayanır. Buz devrinde dinazorlar ölürkene bir şekilde bu tohum donup ölmemiş. Şeytan soyları. Sonra en şeytanî ve günahkar serisi olan Popstar adlı bişey yayınlamışlardır. Buraya değişik bitki, ot, kütük ve kalas cinslerinin katılması serbesttir. Amaç aralarinda en fazla kimin hareket edebileceğidir. Ali'nin eline düşüp 13 ilâ 30 dakikada büyüyen Ajdar, bu yarışmaya gelmiştir ve çoğalmaya başlamıştır. Artık televizyonlarin ve PC monitörlerinin içinde yaşamaktadır. Nerdeyse her monitörde bitane vardır.

Yetiştirme ve Yemeklerde kullanım şekli

Mühendislik fakültesi kantinindeki otların arasında yetişir. Dünyanın herhangi bir noktasında el çırpılsın hemen ürer. Yemeklerde hiç bir şekilde kullanılamaz çünkü tadı lahana, pirasa ve baklanın karışımina benzer. Ayrıca zehirli olduğu söylenir. Şehir Efsaneleri Cilt: 14'e göre de 2. Dünya Savaşı'nda zaten Ajdar keşfedilmiş ve rusların Palamut Bombası dediği şey de zaten Ajdar'mış. O yüzden Almanlar Omaha Sahili'ni kapatamamışlar.

Zararlari

Kürdan batırıldığında ya da çıbıkla dürtüldüğünde "Efendim?" der. Fakat aslında bu "Efendim?"'in içinde Ajdarca lanet vardır. Bu laneti sarfettiği andan sonra kurbanın 7 vakit peşinden, tabağında bıraktığı pirinçleri kovalar.Ayrıca başta antipatik görünüp birisi tarafından dövüldüğü zaman(özellikle Alihan) efsaneleşir.

Kökeni

Kendisi esasında karbon bazlı ilkel bir yaşam formudur.Kendilerini Amfibik olarak öngören bu ilkel yaşam formlarının sebebi bilinmeksizin devamlı bir üreme iç güdüsü yaşamaktadırlar(Bu üreme kendi türdeşlerini çoğaltma çabasıdır esasen).İ*ne valhallası adındaki sapkın ve sistematik inanç sistemine bağlıdırlar.

çαηαк


çıtçıt

yaa adam harbi salak mühendisin yaptığı işe bak salak salak şarkı sölemek.......
ben olsam asardım  ;D ;D babası olsam evlatlıktan men ederdim  ;D ;D


andavalsınız lan birazcık anlayın mantık denen kavram yok delikanlılık yalan o delikanlı toplumun alayı abaza sorsana bi onlara hiç gitmişmi namaza......

discojey

Alıntı yapılan: çıtçıt - Ara 01, 2007, 09:23 ÖS
yaa adam harbi salak mühendisin yaptığı işe bak salak salak şarkı sölemek.......
ben olsam asardım  ;D ;D babası olsam evlatlıktan men ederdim  ;D ;D
o yetmez olum bne babası olsam intihar ederim  len.... ;0)

((cambaz))

Ajdar (Ajdarent çikitamuzlanterus) Türkiye'de yetişip üreyen değişik bir mantar cinsidir


bu adam nası mühendis olmuş yaa
((CAMBAZ))

bucakmagduru

adam başlı başına bir tür aman ha dikkat etmek lazım bunların ürememesi lazım düşünenize binlerce küçük küçük ajdar olduğunu ayyyy imdatttttt ;=( ;=( ;=(

tweety

eğer bu türün çoğaldığını düşünürsek arkadaşlar kaçın dünyayı terk edelim (canını seven kaçsın )

tweety