Üyelik Sözleşmesi

Bu forumda kabul ettiğiniz koşullar çerçevesinde; kesinlikl e cinsellik, yanlış, yanıltıcı, yasadışı örgütlenme, kırıcı, kişisel gizlilik, uluslarar ası ve Türkiye Cumhuriye ti Yasaları\'na aykırı içeriği olan iletiler atamazsınız. Bunun yanında, telif hakkı içeren dosya vb. materyall eri de paylaşamazsınız. Spam, flood, reklam, zincirlem e mektup, piramit şemaları ve taciz kesinlikl e yasaktır.

Yolladığınız hiçbir iletinin ne forum ekibi ne de forum sahipleri tarafından yasallığı onaylanam az. Lütfen şunu unutmayın; bizler atılan her iletiyi anında görüntüleyemeyiz ve iletileri n içeriği bizim sorumluluğumuzda değildir. Paylaşılmış/verilmiş bilgileri n hiçbirinin yararlı veya bütünleyici olduğunu garanti edemeyiz. Gönderilen iletiler yalnızca yazarın görüşlerini belirtir; forumun, forum ekibinin, ortaklarının veya forumun sahibinin görüşlerini değil. Eğer gönderilmiş bir iletinin sakıncalı olduğunu düşünüyorsanız, durumu derhal bir yöneticiye veya moderatöre bildirini z. Forumun sahipleri ve forum ekibi, makul bir zaman çerçevesi içerisinde, sakıncalı olarak nitelendi rilen içeriğin kaldırılmasına yönelik bir karar alma hakkına sahiptir. Bu tümüyle elle yürütülen bir süreç olduğundan dolayı lütfen iletileri n anında kaldırılmasının veya kısmen düzenlenmesinin mümkün olamayabi leceğini unutmayın. Bunlar, üyelerin profil bilgileri için de geçerlidir.

Yazmış olduğunuz mesajlard an şahsınız sorumlu tutulacak tır. Ayrıca, bu forumu, forumla bağlantılı diğer web siteleri, forum ekibini ve ortaklarını zarara uğratmamayı ve oluşabilecek zararlard an korumayı kabul etmiş sayılırsınız. Bu forumun sahipleri, forumu kullanış tarzınızın neden olduğu bir durumdan dolayı resmi bir şikâyet alırsa veya yasal işlemler bunu gerektiri rse, kimliğinizi (ek olarak, bu hizmeti kullanırken hakkınızda toplanmış olan diğer bilgileri nizi) açıklama haklarını saklı tutar.

Kayıt esnasında size kullanıcı adı seçme özgürlüğü verilmekt edir. Tavsiyemi z, isminizin size özgü olmasıdır; ardından kayıt ettiğiniz hesap ile ilgili şifrenizi yöneticiler dâhil kimseye vermemeyi kabul etmiş sayılıyorsunuz (bkz: yasa ve güvenlik sebepleri). Bunun yanında, başka bir kullanıcının hesabını kullanmam ayı da kabul etmiş sayılıyorsunuz. Hesabınızın güvenliği için önerimiz, karışık ve özel şifreler kullanmanızdır.

Kayıt olduktan sonra profil alanlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Fakat profil alanlarınızda kullandığınız her türlü illegal durumda, yöneticiler sizi uyarmadan profil alanınızı düzenleyebilir veya silebilir ler.

Not: Her iletinizi n IP adresi kayıt altına alınmaktadır. Bunun nedeni ise IP adresiniz in veya ISP adresiniz in daha önceden yasaklanmış (banlanmış) olabileceğidir. Bu durum sadece anlaşmanın önemli bir parçasını ihlâl etmeniz ile oluşabilir.

Ek Not: Yazılım çerezler yerleştirmektedir ve hakkınızda küçük bir metin dosyası (kullanıcı adınız ve şifreniz de mevcuttur) oluşturarak tarayıcınızın ara belleğinde bulunduru r. Bu sadece giriş/çıkışlarınız için geçerlidir. Yazılım, bunun haricinde bilgisaya rınızdan herhangi bir bilgi almaz.