GEMLİK'TE BULUNAN BALABAN GÜMÜŞÇÜ HAKKINDA BİLGİSİ OLANLAR(tartışma)

Başlatan nn123, Şub 11, 2011, 01:29 ÖS

« önceki - sonraki »

Çakır

Alıntı yapılan: Uğur YUCA - Şub 14, 2011, 06:15 ÖS
bu işler ciddi konu tüketici mahkemesine gidin arkadaşım bakın örnek bir olay ;

Rakıdan çıkan örümceğe tazminat

Zonguldak'ta Atakan Karalı, 2009 yılı Ağustos ayında evine gelen misafirleriyle içmek için M.Ç.'nin işlettiği bayiden rakı satın aldı. Karalı, misafirleriyle bir kaç duble içtikten sonra, şişe içinde 2 ölü örümcek olduğunu farketti.

Karalı, örümceklerin fotoğrafını çektikten sonra şişeyi bayiye götürüp, parasının ifade edilmesini istedi. M.Ç. bunu kabul etmedi.

Karalı, bunun üzerine avukatı Süleyman Aktaş aracılığıyla, rakıdan örümcek çıkması nedeniyle misafirlerine mahcup olmasının yanı sıra rakı içme zevkinden mahrum kaldığı gerekçesiyle 'Tüketici Mahkemesi' sıfatıyla Zonguldak 2'nci Asliye Hukuk Mahkemesi'ne dava açtı.

Mahkeme, üretici firmanın tüketici Atakan Karalı'ya 500 TL tazminat, bayiinin de rakının ücreti olan 25.90 TL'yi geri ödemesine karar verdi.

olaya bak ya rakıdan örümcek çıkmış heheheh iyi bari içmez belki bir daha aklına gelirde bu :))) şaka bir yana çok iğrenç bişey bu yaaa ölmüş örümcek heee amanınnn
Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

Çakır

Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

nn123

 :D heh işte demek ki bu kadar basit değilmiş. Sen sus, diğeri sussun ohoo alır başını gider sahtekarlar. Çalışmalarıma devam ediyorum az kaldı. Sizler de bunu yaymakta yükümlüsünüz. :D

nn123