Eskipazar Caddesi Tek Yön Olacak

Başlatan Çakır, Şub 11, 2010, 06:35 ÖS

« önceki - sonraki »

Çakır


Çalışmalar bir hafta içersinde bitecek...

Eskipazar Caddesi Tek Yön Olacak

   Eski Pazar Caddesi'nden Ahmet Süren Meydanı'ndan Ahmet Dural Meydanı'na doğru tek yönlü trafik uygulaması öncesi Büyükşehir Belediyesince trafik yön tabelalarının yerine takılmaya başladı.  Dün sabah erken saatlerde Bursa Büyükşehir Belediyesi Trafik ekipleri meraklı vatandaşlarında katıldığı çalışma ile Ahmet Dural Meydanından Eskipazar caddesi güzergahı boyunca daha öncen belirlenen noktalara tek yön uygulaması ve girilemez tabelalarını teker teker diktiler. Tek yön uygulamasının tabela takma çalışmalarının tamamlamasının ardından hafta içersinde başlaması bekleniyor.

İşçi servisleri de şehir içine giremeyecek

  Yeni uygulama ile ilgili yetkilerin yaptığı açıklamaya göre İstiklal Caddesi'nin trafik akışını rahatlatmak içi işçi servis otobüslerinin bundan sonra Çarşı Deresi'nin yanından işçileri alacak servis araçlarının dönüş güzergâhları ise Hürriyet Caddesi üzerinden olacağı hatırlatıldı.

Gündem medya


İkisi içinde isabetli karar olmuş özellikle işçi servisleri şehir içinden geçememesi bu demek oluyorki aniteksin önü artık kalabalık olmayacak.. :komik: :komik:
Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

Çakır

Güneşi DOĞDUĞU GİBİ, Sαbαhı GELDİĞİ GİBİ, Sevdiğin insαnı OLDUĞU GİBİ' kαbul et..!!..

ümitk

İyi olmuş...Eski pazar cddesini daraltmışlardı araba ile giderken karşıdan araba gelmesin diye dua ediyorduk..
Türklük semalarda   dalgalanan bayrak,
Ve biz Türkler Allah önünde eğiliriz ancak..

Uğur YUCA

bence çok iyi olmuş lakin bu şehir merkesine her yön çıkıyor nereden gidecek bu milley ben tam tersine olmasını isterdim yönün çünkü çevre yolundan insanlar çıksın diye istiklal caddesini biraz rahatlatmak adına bunu düşünüyorum birda arabaları park ediyorlar şimdi daha çok park yeri olur ;)

ümitk

Esnaflar arasında araçlar dükkan önüne park ediliyor diye bi gerginlik vardı.Kaldırımlar araçlar park etmesin diye büyük yapılıp yol daraltıldı..Ama mecbur mal indir bindir yaprken park ediliyor.Böyle olunca da trafik tıkanıyor.Oranın daraltılması iyi olmadı..Sadece geçici olarak park edilebilir olacaktı tıpkı istiklal caddesinde olduğu gibi..
Türklük semalarda   dalgalanan bayrak,
Ve biz Türkler Allah önünde eğiliriz ancak..

Uğur YUCA

yok abi çarşıdan eski pazar caddesinemiş yön tek yön olarak bugun baktım parka diyecek söz yok yasak ama arabalar park halinde

aaa


aaa