Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesi randevu da e uygulamaya geçti.

Başlatan ugur20, Şub 24, 2009, 02:33 ÖÖ

« önceki - sonraki »

Uğur YUCA

Bir süreden beri teknik çalışmaları sürdürülen internetle randevu alma uygulaması erken başladı. Daha önce mart ayının ilk haftasında uygulamaya geçileceği duyurulan internetten randevu alma uygulaması teknik çalışmaların tamamlanması üzerine geçtiğimiz Cuma günü uygulamaya geçti.
   Hastalara ve hasta yakınlarına önemli kolaylık getirecek olan e randevu sisteminin teknolojiyi hayatımızın bir çok alanında insan yararına kullanabileceğimizi gösteriyor. Hastane yönetiminden yapılan açıklamada,hastanede ilk önce sms ile randevu uygulamasının başladığını ardından KİOSK cihazları ile devam edildiğini ve şimdide internet yolu ile hastalara randevu alabilme imkanları sunulduğu belirtildi.
  Hastalara kaliteli hizmet sunabilmek için teknolojinin de yakından takip edildiğini belirten hastane yönetimi,(www.gemlikdh.gov.tr) adresinden hastaların istedikleri doktora sıra alabileceklerini dile getirdi.


muammer ağım devlet hastanesi e-randevu için tıklayınız

internet üzerinden hastane sırası alabilirsiniz sistem sadece üyelik istemektedir üye olduktan sonra rahatca sıra alabilirsiniz 182 arayarakta istediginiz hekime sıra alabilirsiniz

konu güncellenmiştir 27,05,2012

Uğur YUCA


ümitk

Alamadım randevu yav..Sms le de olmadı..Tabana kuvvet..
Türklük semalarda   dalgalanan bayrak,
Ve biz Türkler Allah önünde eğiliriz ancak..

Uğur YUCA


ümitk

Türklük semalarda   dalgalanan bayrak,
Ve biz Türkler Allah önünde eğiliriz ancak..

Uğur YUCA


bucakmagduru

arkadaşlar randevu sistemi çalısıyo salı günü randevu aldım gene grip oldumda üstünüze sağlık :x(

bucakmagduru