Gemlikspor İddialı Geliyor

Başlatan Uğur YUCA, Ağu 01, 2009, 05:03 ÖS

« önceki - sonraki »

Uğur YUCA


Yaptığı 9 Transferle Güçlü Ve Genç Bir Kadro Oluşturan Gemlikspor, Hedeflerinin Peşinden    Gidecek

    Gemlikspor, yaptığı transferle hem genç, hem de iyi bir takım olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Gemlikspor  yıllardır devam ettirdiği profesyonel lig hayaline bu sene ulaşmak istiyor. Yaptığı transferlerle bu konuda çok iddialı olduklarını gösteren Gemlikspor yetkilileri, maksatlarının 3. ve oradan da 2. lig B kategorisine yükselmek olduğunu söyledi.

Transfer edilen 9 oyuncu için imza töreni düzenlendi. Törende konuşan Gemlik Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler, bu sene 9 yeni futbolcuyu kadrolarına kattıklarını ve genç bir kadro oluşturulmasının önemli olduğunu ifade ederek, "Gemlik'te spor tekrar ayağa kalkacak. Bu Gemlikspor'la başlayacak. Ayrıca bayan voleybol takımımız da 3. lig hedefi ile yola çıkacak. Dolayısıyla Gemlik, önümüzdeki sene tekrar bir spor kenti olacak. Gemlikspor'a yapılan transferleri ben de iyi görüyorum. Özellikle genç bir takımın oluşturulması son derece iyi. Hocamıza da güveniyoruz. İyi bir takım olacağımıza inanıyorum. Biz bu işe bir süreç olarak bakıyoruz. Takımın bir üst lige çıkma hedefi var ama bu olmazsa da takım başarısız anlamına gelmez. Önemli olan, diğer takımların, taraftarların bile gıpta ile bakacağı bir takım oluşturabilmek. Gemlikspor'u sahada iyi temsil edecek, galip gelecek, sonunda da dostluklar kazanacak çok iyi bir takım oluşturulmasını da istiyoruz. Ben takıma güveniyorum. Hep beraber zevk veren bir Gemlikspor'u bu sene izleyeceğiz" dedi.Gürsuspor'dan sağbek Murat Yarar, defans Mustafa Güven, sol bek Hakan Özdemir ve Orta saha oyuncusu İbrahim Can, Kütahya Tavşanlı Belediye Spor'dan orta saha oyuncusu Erhan Baltacı, Akçalar'dan Forvet Kemal Yıldırım ve orta saha oyuncusu Oğuz Ünal, Yalova Kadıköy Spor'dan orta saha oyuncusu Burak Gazibalalı ve Demirtaş'tan forvet Zeynel Hazer'i renklerine bağladıklarını belirten Gemlikspor Başkanı Orhan Koç, iki forvet, bir defans ve bir orta saha oyuncusu ile de görüşmelerin devam ettiğini kaydederek, Gemliklilere yakışan bir kadro kurduklarını tekrarladı.

İmza törenin ardından Gemlik Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güler, kulüp yetkilileri ve futbolcular fotoğraf çektirdi.

Uğur YUCA


aaa

gemliksporu hayal ediyorumda lıgte 1 olmus barcelonayla mac yapıo :)

Feyzoo

Gemliksporun resmi ve taraftar sitesi pek yakında sizlerler..!

www.gemlikspor.org

Uğur YUCA

gemlikspor sitesi vardı bir aralar nolduda kapandı

aaa

Gemlikli olan herkes ciddi şekilde takımını desteklerse güzel yerlere geelebilirr gemlikspor

Uğur YUCA

orhangazi nin bile 2 takımı 3. ligte ama gemlik daha süper amatörden çıkamıyor çokmu yiyici var yoksa başarı istenmiyormu ?

aaa

Bence birazda parasal konular olabilir, yiyicide olabilir.

aaa