Hotmail'e büyük tepki !

Başlatan taschkent, Ksm 08, 2008, 04:49 ÖS

« önceki - sonraki »

taschkent

Hotmail'in yeni arayüzü beğenilmedi.Değişim her zaman iyi bir şey değildir. Hotmail'in yeni arayüzüne gelen şikayetler bunu kanıtlıyor.

Değişim her zaman iyi bir şey değildir. Hayattaki bir çok olgunun internet ortamında da gerçekleşmesi gibi bu fesefe de internette çoğu zaman kendine yer buluyor. Hotmail'in yeni arayüzü için Microsoft'a iletilen şikayetler bunu kanıtlıyor.

Hotmail'in klasik arayüzünün rafa kaldırılması çoğu kullanıcıyı rahatsız etmiş gibi görünüyor. Oysa yazılım devi yeni arayüz için yayınlanmadan önce: "Daha kullanışlı, daha hızlı ve estetik" yorumunu yapmıştı. Fakat kullanıcıların Microsoft'a ilettikleri mesajlar pek de içaçıcı değil.

Microsoft'un Hotmaildeki değişimi yazdığı blogdaki bir kullanıcının yorumu her şeyi anlatıyor aslında: "Bu format korkunç bir facia! Her kim böyle bir değişikliği organize ettiyse yaptığı tam bir saçmalıktan ibaret. En yakın zamanda e-mail hesabımı değiştireceğim ve başka bir sağlayıcıdan e-posta hesabı alacağım!".

Tartışma forumlarında yeni Hotmail arayüzünün hız konusunda bir fayda sağlamadığı gibi testlerde eski arayüzün gerisinde kaldığı belirtiliyor ayrıca kullanışlık konusunda da ciddi eleştiriler yöneltiliyor.

Microsoft'un son olarak eski arayüzü tamamen rafa kaldırması ve kullanıcıları yeni arayüze alıştırma çabası tepkiyle karşılandı. Oysa geçtiğimiz bir kaç güne kadar kullanıcıların Hotmail hesaplarındaki seçenekle eski arayüzü kullanabilmeleri sağlanıyordu.

taschkent


Herbiseyim

hotmaıl hotmaıldır ben kullanırım :D

ô Š Ł  ε ж

Alıntı yapılan: HERBİŞEYİM - Ksm 08, 2008, 05:23 ÖS
hotmaıl hotmaıldır ben kullanırım :D
hotmaıl olsn nasıl olursa olsun  ;-l)
Beşiktaş'k

Herbiseyim

aynen bu arayuz neydı canım yaa ben boyle bır amblem farketmedım de ;=P ;-,*

ô Š Ł  ε ж

ne bılım neydı yaa bna bi zararıda yok fayadasıda yok  ;D
Beşiktaş'k

Herbiseyim


ô Š Ł  ε ж

Beşiktaş'k

ô Š Ł  ε ж

Beşiktaş'k